SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 IWCI’da İkinci Gün!

IWCI LOL ESPOR

İstanbul’da düzenlenen 2015 IWCI’da ikinci gün karşılaşmaları tamamlandı. İki gün maçları temsilcimiz Beşiktaş için hiç de iç açıcı geçmedi. İki karşılaşmaya çıkan Beşiktaş, karşılaşmaların hepsinden yenilgi ile ayrıldı. İlk karşılaşmasını Brezilya temsilcisi INTZ Gaming’e kaybeden Beşiktaş, ikinci karşılaşmasında Ukrayna temsilcisi Hard Random’a kaybetti.

Beşiktaş’ın dördüncülük için şansı hala sürmekte. Bugün yapılacak olan karşılaşmalarda Beşiktaş’ın dördüncülük için yarıştığı tek rakip var. Okyanusya temsilcisi Chiefs ESC. Chiefs ESC takımı bugün iki karşılaşmaya çıkarken, Beşiktaş tek karşılaşmaya çıkacak. Beşiktaş’ın ilk dörde girmesi için kazanması ve Chiefs’in tek maçını kaybetmesi gerekmekte. Ancak Chiefs’in fikstür avantajı bulunmakta.

İki takımda ilk karşılaşmalarında son sıradaki Japonya temsilcisi Detonation Focus’a karşı yapacak ve iki takımın da galibiyet alacağı bekleniyor. Chiefs ikinci maçını GPL’in güçlü ekibi Bangkok ile yapacak. Bangkok Titans üst tura kalmayı garantilediği için ve sonraki aşamada zayıf rakiplerin olmasını isteyeceği için taktik olarak Chiefs’e kaybedebilir. Bakalım günün karşılaşmaları nasıl sonuçlanacak?. Bugün yapılacak karşılaşmaların fikstürüne buradan ulaşabilirsiniz. Dün yapılan karşılaşmaların sonuçları ise şöyle;

2015 IWCI  İkinci Gün Sonuçları
2015 IWCI İkinci Gün Sonuçları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.