SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

2015 MSI’ın Takvimi Belli Oldu!

2015 MSI

Bu sezon ilk kez düzenlenmeye başlanan ve ilerleyen yıllarda da devam etmesi planlanan Sezon Ortası Özel Turnuvası bu yıl 7 Mayıs’ta Florida, Amerika’da başlıyor. Sezon sonu yapılacak olan World Championsip’in bir provası niteliği taşıyan bu turnuvada bölge şampiyonlarının yanı sıra WildCard Şampiyonu da yer alıyor.

Toplam altı takımdan oluşan turnuvanın katılımcıları Amerika’dan TSM, Avrupa’dan Fnatic, Çin’den EDward Gaming, Kore’den SKT T1, Garena Taiwan’dan ahq-eSports ve Wild Card’ın şampiyonu Türkiye’den Beşiktaş olacak.

İlk olarak tüm takımlar kendi aralarında grup maçlarını tek karşılaşma üzerinden oynayacak. İlk dörde girmeyi başaran ekipler Yarı Final’lere kalacak ve bu etaptan sonra karşılaşmalar beş maç üzerinden gerçekleşecek. Final 10 Mayıs’ı 11 Mayıs’a bağlayan gece 00.30’da yapılacak. Grup aşamasının takvimi şu şekilde:

no images were found

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.