SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Başlıyor

2015 Şampiyonluk Ligi

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu, bu hafta sonu yapılacak olan karşılaşmalarla birlikte başlıyor. Kış Sezonu Şampiyonu Beşiktaş’ın yanı sıra transferlerle kadrolarını güçlendiren DP, TT, HWA, Number One ve Atlas ekiplerinin yeni oyuncularının performansları merakla bekleniyor.

Lige yeni yükselen takımlar olan Oyun Hizmetleri ve The Crew’dan sürpriz performanslar da izleyebiliriz. İlk hafta karşılaşmalarına bakınca oldukça çekişmeli karşılaşmalar ve derbiler bizi bekliyor.

İlk haftadan Kış Mevsim Finalistleri olan BJK ile DP karşılaşacak. Bir diğer derbi karşılaşması da HWA ile TT arasında gerçekleşecek. Haftanın son karşılaşması olan TT ile BJK karşılaşması da sonucu merakla beklenen karşılaşmalardan. Tüm karşılaşmalar LoLTV üzerinden yayınlanacak. İşte karşınızda 2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu’nun ilk hafta fikstürü.

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu İlk Hafta Karşılaşmaları
2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu İlk Hafta Karşılaşmaları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.