SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Sona Erdi!

Türkiye Şampiyonluk Ligi

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu’nda yedi hafta süren mücadelede sona gelindi. İlk altı takım Türkiye Büyük Finali Play-off’larına kalırken, son sırada yer alan takım lige veda etti. Yedinci sıraya bulunan ekip ise Yükselme Ligi ikincisi ile ligde kalma maçına çıkacak. İşte son haftanın panoraması ve belli olan eşleşmeler şu şekilde;

Son hafta karşılaşmalarında ligde kalma adına az bir şansı bulunan Crew istediğine ulaşamadı. Bu hafta iki karşılaşmadan da yenilgi ile ayrılan ekip, Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne veda eden ilk takım oldu. Crew önümüzdeki sezon Yükselme Ligi’nde mücadelesine devam edecek.

Atlas, Team Turquality ve Number One arasında yaşanan puan eşitliği sebebiyle ilk altıya girecek takımlar ve yedinci sırayı alacak takım bu hafta oynanan karşılaşmalarla belirlendi. Geçen haftaki yazımda da şanslı olarak gördüğüm ekipler Team Turquality ve Number One Play-Off’a kalmayı başardı. Atlas takımı iki yenilgi alarak yedinci sıraya geriledi ve ligde kalabilmek için Yükselme Ligi’ni ikinci sırada tamamlayan takımla mücadele edecek.

Ligi ilk ikide bitiren takımlar Beşiktaş ve Dark Passage, doğrudan Yarı Final mücadelesine yükseldiler. Ligin üçüncüsü HWA, altıncı sıradaki Number One ile Çeyrek Final mücadelesi verecek. Bu eşleşmenin galibi Yarı Final’de Dark Passage ile karşılaşacak. Ligin dördüncüsü Team Turquality ile beşincisi Oyun Hizmetleri takımları  Çeyrek Final’in diğer ayağı olacak. Bu eşleşmenin galibi ise Yarı Final’de Beşiktaş’ın rakibi olacak. Çeyrek Final’lerden yenilgi ile ayrılan takımların kendi aralarında yapacağı karşılaşmadan da yenilgi ile ayrılan takım, Yükselme Ligi’den gelecek üçüncü takım ile Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne katılma mücadelesi verecek.

Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Play-offları 25 Temmuz’da başlayacak ve finale kalan takımlar Türkiye Büyük Final’inde Ülker Sports Arena’da 8 Ağustos’da kozlarını paylaşacak. Şampiyonluğa ulaşan takım ülkemizi 2015 World Championships’te temsil edebilme şansına sahip olmak için WildCard turnuvası vizesini kazanacak.

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Puan Durumu
2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Puan Durumu
2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Yedinci Hafta
2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Yedinci Hafta
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.