SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonunun Son İki Takımı Belli Oldu!

2015 Sezonu Şampiyonluk Ligi

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan karşılaşmalarla birlikte 2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu’nda mücadele edecek son iki takım da belli oldu. Kış Mevsim Finalleri’nden sonunculuk ile ayrılan Number One ekibi, Yükselme Ligi üçüncüsü Ant.Victor takımı ile Cumartesi günü karşılaştı.

İlk iki karşılaşmayı takımlar birbirlerine karşı galibiyet elde ederek 1-1 geçirdi. Sonraki iki oyunda ise Number One üstünlüğü ile geçildi. Şampiyonluk Ligi tecrübesini iyi kullanan NumberOne, iki maçı da kazanarak 3-1 ile galip geldi ve Yaz Sezonu’nda da Şampiyonluk Ligi’ne katılmaya hak kazandı.

Pazar gününde normal sezonun yedincisi BPI Phoenix ve Yükselme Ligi ikincisi The Crew ekipleri karşılaştı. BPI Phoenix, hafta içerisinde yaptığı büyük transferlerle direk olarak Şampiyonluk Ligi için şampiyonluk hedefi koymuştu. Ancak bu hayaller daha başlamadan sona erdi. The Crew ekibi BPI’ın sanki elemeyi geçmiş gibi Şampiyonluk hedefi koyan rakibinin son maçtaki büyük hatası sonrası devirerek 3-2 ile geçti sürpriz bir şekilde adını 2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu’na yazdırmayı başardı.

2015 Şampiyonluk Ligi
2015 Şampiyonluk Ligi
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.