SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde Dördüncü Hafta

Türkiye Şampiyonluk Ligi

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu’nda Dördüncü hafta Cumartesi günü yapılan karşılaşmalarla birlikte son buldu. 7 Haziran’daki Genel Seçim dolayısı sebebiyle tüm maçlar Cumartesi günü yapıldı.

Bir günde iki resmi maça çıkan takımlar sürpriz sonuçlara imza attı. Beşiktaş ana kadrosu ile Türk takımlara karşı ilk yenilgisini tattı. Bu başarıyı yakalayan takım, en büyük takipçilerinden biri olan Dark Passage takımı oldu. Haftanın en başarılı takımı ise Team Turquality oldu. Serkan’ın cezasının sona ermesiyle ve takıma yeni katılan orman rolü oyuncuları Robin ile henüz yenilgi yüzü görmeyen TT bu haftayı da iki galibiyetle kapattı.

Ligin sürpriz takımı olan ve Avrupa’daki Unicorns of Love’u andıran bir performans sergileyen Oyun Hizmetleri ilk karşılaşmalarında Beşiktaş’ı oldukça zorlamyı başardı. Belki de ilk yenilgiyi tattırabilecek ekip olacakken yapılan basit hatalar ve harita üzerindeki kontrolün git gide Beşiktaş’a kaymasıyla maçı kaybetti. İkinci karşılaşmalarında ise Crew ekibini yenerek ikinci sıradaki yerini korumayı başardı.

Hatanın hayal kırıklığı yaratan takımı ise HWA oldu. Anıl’ın takıma katılmasıyla birlikte daha da güçlenen ve Beşiktaş’a karşı çıktıkları ilk karşılaşmada bunu hissettiren HWA’nın bu hafta iki de iki yapması bekleniyordu. Ancak ilk karşılaşmada Atlas’a boyun eğen HWA, TT’nin çıkışına da engel olamadı ve günü iki yenilgi ile kapattı. Dördüncü hafta sonrasında oluşan puan durumu ve haftanın karşılaşmalarının sonuçları şu şekilde;

2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Dördüncü Hafta Sonuçları
2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Dördüncü Hafta Sonuçları
2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Puan Durumu
2015 Türkiye Şampiyonluk Ligi Yaz Sezonu Puan Durumu

 

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.