SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 Türkiye Yükselme Ligi Yaz Sezonu Başladı!

2015 Türkiye League of Legends Yükselme Ligi

Türkiye’nin yeni yeteneklerinin keşfedilme yeri olan ve sonraki sene Şampiyonluk Ligi’nde yer alacak takımın ve yer alma şansına sahip olacak takımların belirleneceği Yükselme Ligi dün itibariyle başladı.

Geçtiğimiz sezon Şampiyonluk Ligi’nde yer alan Zone ve BPI takımları başarısız tamamladıkları sezon sonunda Yükselme Ligi’ne düşmüşlerdi. Bu takıma ek olarak dört takım da dereceli takım sıralamasından yapılan eşleşmeler sonucunda belirlendi. Son haliyle Yükselme Ligi Yaz Sezonunda, BPI, Zone, Oyun Hizmetleri Çilekler, MeetYourMakers Türkiye, Team Aurora ve FMF e-Sports Club takımları yer almakta.

Lig sonunda ilk dört sırayı alan takımlar birbirleriyle çarpaz eşleştikten sonra birincilikle tamamlayan takım Şampiyonluk Ligi’ne katılırken, ikinci ve üçüncü olan takımlar ise Şampiyonluk Ligi’nden gelen altıncı ve yedinci takım ile karşılaşacak. Kazanan takımlar Şampiyonluk Ligi’nde yer alacak.

2015 Yükselme Ligi
2015 Yükselme Ligi Yaz Sezonu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.