SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 Worlds’ün Yarı Final Programı Belli Oldu!

world

2015 League of Legends World Championship’te son viraja girdik. Artık dört takım büyük Final’de yer almak için kıyasıya mücadele içine girecek. Tam anlamıyla Avrupa vs. Kore savaşını izleyeceğiz.

İlk eşleşmede Avrupa temsilcisi Origen, Kore’nin en iyisi ve 2015 Worlds’ün en büyük favorisi SKT T1’a karşı vadiye inecek. İkinci eşleşmede ise Kore temsilcisi KOO Tigers için aynı durum söz konusu. Avrupa’nın en iyisi ve 2015 Worlds’ün en büyük şampiyonluk adaylarından Fnatic’e karşı mücadele verecek. Beş karşılaşma üzerinden oynanacak karşılaşmalardan üç galibiyeti elde eden takımlar Final’e yükselecek.

Fransa’da başlayan heyecan, Çeyrek Final’lerle birlikte İngiltere’ye taşınmıştı. Büyük Final’den önceki son durak olan Yarı Final eşleşmeleri Belçika’da yapılacak. Büyük Final ise Almanya’da, Berlin’de olacak. İşte Yarı Final programı şu şekilde;

2015 World Championship Yarı Final Programı
2015 World Championship Yarı Final Programı
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.