SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

2016 Amerika LCS Beşinci Hafta Sonuçları

2016 NA LCS

Amerika LCS’te mücadelesinde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan karşılaşmalar sonrasında beşinci hafta geride kaldı. Immortals’ın yenilgisiz liderliği devam ediyor. Beşinci hafta sonunda on galibiyete ulaşan Immortals’ın Fnatic’in rekoruna ortak olması için son sekiz galibiyete daha ihtiyacı var.

Sezon başında gösterdikleri performans ile hayal kırıklığı yaratan TSM, bu hafta gösterdiği performans ile parmak ısırttı. İki galibiyet alan TSM ilk gün Impulse’u yenerken, ikinci gün CLG’yi devirmeyi başardı. Geçtiğimiz hafta da iki galibiyet alan son iki haftadır yenilgi yüzü görmemesi taraftarları mutlu ediyor. Bu performans sonrasında TSM, ikinci sıraya yükseldi.

Cloud9 ve CLG takımları haftayı tek galibiyet ile kapatarak üçüncü sırayı paylaştı. C9, ilk gün Liquid’i yenerken ikinci gün Immortals’a kaybetti. CLG ise ilk gün NRG’i yenmeyi başardı. Ancak ikinci gün TSM’e kaybetti.

Ligin başında gösterdikleri performans ile takdir toplayan NRG, bu hafta gösterdiği performans ile adeta şok etkisi yarattı. İki karşılaşmadan da yenilgi ile ayrılan NRG’nin Echo Fox karşısında aldığı yenilgi oldukça sürpriz oldu. Echo Fox, Renegades’i de devirince sekizinci sıraya yükseldi. Renegades’in bir türlü kadro istikrarı tutturamaması sonrası ligden düşmesi en muhtemel takım olarak göze çarpıyor.

2016 NA LCS’in beşinci hafta karşılaşma sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 NA LCS Beşinci Hafta Puan Durumu
2016 NA LCS Beşinci Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.