SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

2016 Amerika LCS Dördüncü Hafta Sonuçları

2016 NA LCS

Geçtiğimiz haftasonu yapılan karşılaşmalar neticesinde Amerika LCS’te dördüncü hafta tamamlandı. Ligin yenilgisiz lideri olan Immortals, bu haftayı da yenilgi yüzü görmeden kapatarak liderliğini devam ettirdi. Acaba geçtiğimiz sezon Fnatic’in Avrupa LCS’te gerçekleştirdiği 18-0’lık seriyi Immortals bu sezon başarabilir mi? Bu yolda emin adımla ilerledikleri kesin.

Haftanın bir diğer iki galibiyet ile kapatan takımları TSM ve C9 oldu. İki takım da sezona kötü başlamışlardı. Ancak bu hafta sonu gösterdikleri performans oldukça muazzamdı. Özellikle TSM’in kurmuş olduğu kadro ile daha başarılı bir performans sergilemesi bekleniyordu. Ancak lige kötü bir başlangıç yapan TSM, yavaş yavaş belli bir sinerjii yakaladığı gözlendi. TSM, haftayı iki galibiyet ile kapatarak ikinci sıraya yükseldi.

C9’ın da aldığı iki galibiyet onları zirvede tuttu ve ikinci sırayı paylaşan dört takımdan biri yaptı. Diğer iki takım ise NRG ve CLG takımları oldu. CLG’nin Immortals’a yenilmesi, NRG’nin de C9’a yenilmesi onları bu ikinciliği paylaşmaya itti. Immortals CLG ve Liquid, TSM Renegades ve Echo Fox, ve C9 Renegades ve sürpriz NRG galibiyetleri alarak haftayı bitirdi.

2016 Amerika LCS’inde dördüncü hafta sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 NA LCS Dördüncü Hafta Sonuçları
2016 NA LCS Dördüncü Hafta Sonuçları
2016 NA LCS Dördüncü Hafta Puan Durumu
2016 NA LCS Dördüncü Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.