SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

2016 ESL Heroes of the Storm Avrupa Yaz Şampiyonası #1’de Mücadele Edecek Takımlar Belli Oldu!

heroes-of-the-storm

Sezonun ikinci Global Championship turnuvasına Avrupa’dan katılacak olan temsilcilerden ilkini belirleyecek 2016 ESL Heroes of the Storm Avrupa Yaz Şampiyonası’nda mücadele edecek olan tüm takımlar belli oldu.

Gerçekleştirilen ilk iki elemede Team Dignitas, Team Liquid, Fnatic ve Epsilon Esports takımları turnuvada katılmaya hak kazanmıştı. Daha sonra yapılan final elemelerinde en yüksek puanları toplayan ekipler karşı karşıya geldi ve buradan da mYinsinity, Natus Vincere, Silenced Monkeys ve The Sandwich Monkey takımları bu turnuvada mücadele etmeye hak kazandı.

22-24 Nisan tarihlerinde gerçekleşecen olan turnuva ESL’in İngiltere, Leicester stüdyosunda düzenlenecek. Turnuvayı şampiyon tamamlayan takım Haziran ayında İsveç, Jönköping’de düzenlenecek olan Dreamhack All-Star etkinliğindeki 2016 Heroes of the Storm Summer Global Championship’e katılacak.

Mayıs ayında Fransa’da düzenlenecek olan DreamHack All-Stars – Tours 2016’da da 2016 Heroes of the Storm Avrupa Yaz Şampiyonası #2 gerçekleştirilecek ve yine şampiyon olan takım Global Championship’e katılma hakkı elde edecek.

2016 Heroes of the Storm Spring Europe Championship #1
2016 Heroes of the Storm Summer Europe Championship #1
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.