SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

2016 ESL Heroes of the Storm Championship #1’de Şampiyon Team Dignitas Oldu!

HotS

Bu yaz düzenlenecek olan 2016 Hots Global Championship Summer’da yer alacak Avrupalı ilk takımı belirlen turnuva olan 2016 ESL Heroes of the Storm Championship #1’de şampiyon belli oldu. Avrupa’nın en iyi HotS takımı olarak görülen yenilgisiz ekip Team Dignitas, bir kez daha şampiyonluğa ulaşarak Avrupa’yı büyük turnuvada temsil etme hakkı kazandı.

Final karşılaşmasında mYinsanity ile karşılaşan Team Dignitas rakibini 3-0 yenmeyi başardı ve turnuvanın şampiyonu oldu. Team Dignitas şampiyonluk yolunda on karşılaşma oynadı. Bu on karşılaşmanın onundan da galibiyet ile ayrılmayı başaran ekip şüphesiz Avrupa’nın bir numaralı takımı olarak adlandırılmayı hakediyor.

Fnatic, Na’Vi ve Team Sandwich Monkey ile aynı grupta yer alan Team Dignitas, TSaM ve Fnatic karşılaşmalarından galip ayrılarak grubu lider tamamladı. Yarı Final aşamasında Team Liquid ile eşleşen Team Dignitas rakibini 3-0 ile devirip finale kalmayı başardı.

Diğer finalist mYinsanity, A grubunda Team Liquid, Casual Logic Gaming ve Silenced Monkeys ile eşleşti. CLG ve Liquid karşılaşmalarını galibiyet ile tamamlayan ekip, lider olarak gruptan çıktı. Yarı Final’de Fnatic’i 3-1 ile geçen ekip finalde Team Dignitas’ın rakibi olmayı başarmıştı.

Final karşılaşmasını baştan sona üstün götüren Team Dignitas, 2016 HotS Global Championship Summer’a katılma hakkının yanı sıra $25.000’lık ödülün sahibi de oldu.

2016 ESL Heroes of the Storm Championship #1
2016 ESL Heroes of the Storm Championship #1

 

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.