SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

2016 EU LCS’in 3. Hafta Sonuçları

CS 2017

Avrupa LCS’te G2’nin inanılmaz performansı devam etmekte. H2k takımı da geçtiğimiz sezondan beri alışık olduğumuz takım oyununu, daha da güçlendirerek sürdürmeye devam ediyor. Bu hafta aldıkları iki galibiyetle birlikte G2 ile liderliği paylaşıyor. Sezona inanılmaz bir performans sergiledikleri Origen galibiyeti başlayan ancak daha sonra sallantıda performans sergileyen Fnatic, haftayı bir yenilgi, bir galibiyet ile tamamladı.

Origen ilk iki haftaya nazaran, bu hafta daha bir uyumlu oldukları gözüktü. Bu haftayı iki galibiyet ile kapatan Origen üst sıralardan kolay kolay kopmayacağını gösterdi. Vize problemleri nedeniyle oyuncu değişikliğine gitmek zorunda kalan UOL ve Roccat takımların karşılaşmalarına bakacak olursak UOL, haftayı tek galibiyet ile kapatırken, Roccat iki yenilgi ile tamamlandı.

2016 EU LCS 3. Hafta sonuçları ve oluşan puan durumu şu şekilde;

2016 EU LCS 3 Hafta Sonuçları
2016 EU LCS 3. Hafta Sonuçları
2016 EU LCS 3 Hafta Puan Durumu
2016 EU LCS 3. Hafta Puan Durumu

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.