SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-SporHABERLER

2016 LCS’lerinin İlk Takımları Belli Oldu!

CS 2017

Avrupa ve Amerika LCS’lerinde 2015 Yaz sezonunu sonuncu bitiren takımların ligden düşmesi sonrasında onların yerini alacak Challengers Series şampiyonları sonunda belli oldu. Avrupada kötü bir performans sergileyen Copenhagen Wolves takımı dört zafer on dört yenilgi ile ligi son sırada tamamlayarak EU LCS’e veda etmişti. Amerika’da ise Team Dragon Knight takımı sadece üç galibiyet alarak ligin dibine demir atmıştı.

Bu takımların yerine yükselen takımlar Challengers Series’in şampiyonları oldu. Avrupa’da Mousesports’u 3-2 ile geçmeyi başaran Team Dignitas EU, önümüzdeki sene EU LCS Bahar sezonunda oynamaya hak kazandı. Amerika’da ise Team Coast’ı 3-2 ile geçen Renegades NA LCS Bahar sezonunda yer alma hakkını kazandı. Renegades takımında yer alan ünlü orta koridor oyuncusu Alex Ich LCS sahnesine tekrar geri dönmüş olacak. Bir diğer ilginç durum ise Renegades takımının destek rolünde oynayan oyuncusu Maria “Remilia” Creveling LCS’te yer alacak ilk bayan oyuncu olacak. Tabi takım herhangi bir oyuncu değişikliğine gitmezse.

Bunun dışında Avrupa CS’ten Mousesports ve Gamers 2 takımları LSC’e yükselmek için SK ve Gambit Gaming ile Play-Out maçları yapacak. Amerika’da ise Team Coast ile Team Imagine takımları Enemy ve Team 8 takımları ile Play-Out maçlarına çıkacak. Bu serilerin hepsi beş maç üzerinden oynanacak ve kazanan takımlar LCS’e katılacak.

League of Legends Dünya Şampiyonası 2014
League of Legends

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.