SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi 4. Hafta Sonuçları

Türkiye Şampiyonluk Ligi

Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen karşılaşmalar sonucunda Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde dördüncü hafta geride kaldı. Bu mücadeleler sonucunda ligin şimdilik üç lideri bulunuyor. Beşiktaş.Oyun Hizmetleri, Dark Passage ve HWA takımları altışar galibiyet ile ligin zirvesinde yer alıyor.

Bu haftanın en güzel performansını Beşiktaş.OHM takımı sergiledi. Bu hafta sonu iki büyük takıma karşı mücadele veren Beşiktaş, ilk gün Dark Passage’ı ikinci gün de SuperMassive’i yenmeyi başardı ve liderlik koltuğuna oturdu. HWA takımı da bu hafta iki galibiyet alarak liderlik koltuğunu paylaştı.

Dark Passage, uzun zamandır sürdürdüğü galibiyet serisini Beşiktaş karşısında kaybedince, tek başına sürdürdüğü liderliği paylaşmak zorunda kaldı. Haftanın bir diğer büyük karşılaşmasında Dark Passage, Team Turquality ile karşılaştı. Baştan sona çekişmeli geçen karşılaşmadan Dark Passage galibiyet ile ayrılmayı başardı.

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde dördüncü hafta sonuçları ve oluşan puan durumu;

2016 TŞL Dördüncü Hafta Sonuçları
2016 TŞL Dördüncü Hafta Sonuçları
2016 TŞL Dördüncü Hafta Puan Durumu
2016 TŞL Dördüncü Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.