SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Beşinci Hafta Sonuçları

Türkiye Şampiyonluk Ligi

Geçtiğimiz hafta sonu yapılan karşılaşmalar sonrasında 2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Kış Sezonu’nda beşinci hafta geride kaldı. Geçtiğimiz hafta üç takımın paylaştığı liderlik koltuğunda bu hafta iki takım kalabildi. Beşiktaş.OHM ekibi geçen hafta iki de iki yapmayı başarmış, güçlü rakipleri karşısında aldığı galibiyetlerle liderliğe kadar yükselmişti. Ancak bu hafta bir o kadar da kötü bir performans sergileyerek iki yenilgi aldı ve eli boş döndü.

İlk maçta Team Turquality’e kaybeden Beşiktaş.OHM, ikinci gün ligin zayıf halkası Çilekler karşısında aldığı yenilgi oldukça sürpriz bir sonuç olarak karşımıza çıktı. Böylelikle Beşiktaş.OHM zirvedeki yerinden oldu. Çilekler de aldığı bu galibiyet ile Number One’ı yakalamış oldu.

Dark Passage, haftaya HWA galibiyeti ile başladı ve liderliği tek başına ele geçirdi. Ancak son gün karşılaşmasında HWA, TT karşılaşmasından galibiyetle ayrılıp, Dark Passage takımı da Team Aurora’ya kaybedince liderlik yine iki takım arasında paylaşıldı.

Dalgalı bir performans sergileyen SuperMassive takımı bu hafta daha önce ligimizde alışık olmadığımız bir anlayışla vadiye çıktı. Geçtiğimiz sezonlarda Koreli takımlarda sıkça gördüğümüz, skora dayalı olmayan, daha çok görevlerin ve objektiflerin ağırlıklı olarak hakim olduğu bir taktik anlayış ile performans sergileyen SuperMassive haftayı iki galibiyet ile tamamladı. Özellikle Number One karşılaşması ligin en az skor alınan karşılaşması olabilir. Yalnızca dört skorun alındığı karşılaşma yirmi yedinci dakikada SuperMassive’in galibiyeti ile sonuçlandı.

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi beşinci hafta sonuçları ve oluşan puan durumu;

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Beşinci Hafta Sonuçları
2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Beşinci Hafta Sonuçları

 

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Beşinci Puan Durumu
2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi Beşinci Hafta Puan Durumu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.