SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi’ne İlk Hafta Programı Açıklandı!

Türkiye Şampiyonluk Ligi

16 Ocak tarihinde başlayacak olan yeni sezonla birlikte, büyük heyecana kaldığımız yerden devam edeceğiz. 2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde ilk haftanın programı belli oldu. İlk günden Beşiktaş.OHM ve SuperMassive arasında oynanacak olan karşılaşma tüm dikkatleri üzerine topladı.

Beşiktaş bünyesinden ayrılarak yeni bir oluşum kuran ekip SuperMassive ile, Beşiktaş’ın yeni oluşumu Oyun Hizmetleri arasında gerçekleşecek olan mücadele 16 Ocak’ta 15.00 da gerçekleşecek. Bunun yanı sıra Koreli oyuncuları ile nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu olan Team Turquality ile Naru’nun takımdan ayrılmasıyla orta koridorda yapılan değişiklik ile takipçilerin kafalarında soru işareti bırakan Dark Passage ekipleri arasında ilk günün son maçı gerçekleşecek.

Tüm kadrosunu değiştiren HWA ile Number One ilk günün ilk maçını gerçekleştirecekken, Yükselme Ligi’nden Şampiyonluk Ligi’ne katılan iki ekip Team Aurora ve Çilekler birbirleriyle mücadele edecek.

İlk haftanın tüm programı şu şekilde;

Türkiye Şampiyonluk Ligi İlk Hafta
Türkiye Şampiyonluk Ligi İlk Hafta Karşılaşmaları
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.