SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

26.000 TL Ödül Havuzlu CS:GO Turnuvası Ağustosta Başlıyor!

Turnuvaya katılmak için buraya tıklayarak Multiplayer CS:GO sayfamızı ziyaret edin.

26.000TL’lik ödül havuzuyla Türkiye’nin en büyük ödül havuzlu CS:GO turnuvası ağustos ayında başlıyor!

4’ü online ve Büyük Final’i offline olarak gerçekleştirilecek olan 5 turnuva sonucunda toplam 26.000TL’lik ödül sahibini bulacak.

Ağustos, Eylül, Ekim ve Kasım aylarında gerçekleştirilecek 4 online turnuvada 1.500’er TL’lik (Şampiyona 1.000, İkinciye 500) ödül havuzu bulunacak. Bu turnuvaların şampiyonları Aralık ayında offline turnuva olarak gerçekleştirilecek Büyük Finale doğrudan katılma hakkı kazanacak ve 20.000 TL’lik büyük ödül için yarışacak.

Online turnuva şampiyonu haricinde, puanlama usulüyle, en çok puanı toplayan takımlar arasından Büyük Final’e katılma hakkı kazanan diğer takımlar belirlenecek. Bu sayede tüm takımlar istedikleri takdirde tüm online turnuvalara başvurarak, puanlarını yükseltmeyi ve Büyük Finale katılan sekiz takım arasında olabilecekler.

Online turnuvaların şampiyonları Büyük Finale doğrudan katılım hakkı kazanacak. Online turnuvalanın finalistleri 3, yarı finalistleri 2 ve çeyrek finalistleri 1’er puan kazanacak. Online turnuvalar sonucunda en yüksek puana sahip takımlar, Büyük Finale katılacak 8 takım arasında yer alacak.

Turnuvaya katılmak için Multiplayer CS:GO sayfamızı ziyaret edin.

CS:GO Turnuvası ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular

Turnuvaya nasıl kayıt olurum?

Turnuvaya katılmak için csgo.multiplayer.com.tr adresine gidip üye olun ve takım arkadaşlarınızın da üye olmasını sağlayın. Ardından takım kaptanınız bir takım kurduktan sonra diğer üyeler de bu takıma kayıt olabilecekler ve böylece turnuvaya hazır olacaksınız.

Katılmak için rütbe sınırı var mı?

Katılan oyuncuların Usta Muhafız (Master Guardian) ve üstü seviyede olması gerekmektedir.

Turnuvaya kaç takım katılacak?

Online Turnuvalara 64 takım katılacak. Bu turnuvaların şampiyonları ve puanlama sistemi itibariyle en yüksek puana sahip 8 takım Büyük Final’e katılmaya hak kazanacak.

Turnuva maçları hangi usül oynanacak?

Eleme usulü yapılacak olan turnuvada, çeyrek finale kadar maçlar tek maç üzerinden yapılacak. Çeyrek ve yarı final maçları 3 maç üzerinden (Best of three – BO3) finali ise 5 maç üzerinden (Best of Five – BO5) olarak oynanacak.

Takımım ile bir online turnuvanın şampiyonu oldum. Diğerlerine katılabilir miyim?

Evet. Şampiyon olduğunuz takdirde birincilik para ödülünü ve Büyük Finale direk katılma hakkını kazanırsınız. Ancak bu diğer online turnuvalara katılamayacağınız anlamına gelmez. Diğer turnuvalara da katılabilirsiniz. O turnuvayı da kazanmanız durumunda para ödülünü alabilirsiniz.

Büyük Final’e katılacak takımlar nasıl belli olacak?

Bunu bir örnekle açıklayayım. Örneğin ağustos ayı turnuvasını A Takımı, eylül turnuvasını B Takımı, ekim turnuvasını yine A takımı ve kasım turnuvasını C takımı kazanmış olsun. bu durumda A, B ve C takımları doğrudan Büyük Final’e katılma hakkı elde etmiş olacaklar.

Geriye kalan 5 takımlık yeri ise online turnuvalarda finalist, yarı finalist ve çeyrek finalist olarak puan toplayan takımlar arasından en yüksek puana sahip 5 takım dolduracak. Turnuva finalistleri 3, yarı finalistler 2, çeyrek finalistler 1 puan kazanacak.

CSGO Turnuvası

Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.