SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2K Games, Evolve’un Satışlarından Memnun

evolve

Turtle Rock Studios ve 2K Games’in geliştirdiği Evolve bundan tam bir ay önce piyasaya sunulmuştu. Oldukça popüler olan ve geniş oyuncu kitlesine sahip oyun hakkında 2K Başkanı Karl Slatoff, verdiği röportajda oyunun satışlarından memnun olduklarını dile getirdi.

Slatoff, oyunun satışlarının gerçekten iyi bir seviyede olduğu, özellikle dijital sürümünün çok iyi rakamlara ulaştığını belirtti. Herhangi bir rakam paylaşmayan Slatoff, Season Pass satışlarının da yüksek olduğu belirtti.

Herhangi bir rakam paylaşılmaması biraz şüpheli. Acaba oyunculara oyunun alınması gerektiği izlenimi vermek için izlenen bir strateji mi sorusunu akıllara getiriyor. Çünkü oyunun imajını sağlama almak için Slatoff’un az satıldı diyecek hali yok. Rakamlar olmayınca da hangi kriterlere göre yüksek olduğunu da anlayamıyoruz. Bakalım ilerleyen günlerde resmi satış rakamları d açıklanacak mı? Evolve hakkındaki görüşlerinizi merakla bekliyoruz.

evolve
Evolve
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.