SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2K, WWE 2K16’da Yeni Divalar Konusuna Açıklık Getirdi

WWE 2K16

2K Sports’un geliştirdiği yapım olan Amerikan Güreşi oyunu WWE 2K serisinin yeni üyesi WWE 2K16, serinin bu zamana kadar çıkarılan en geniş dövüşçü listesine sahip oyunu olacak. Toplam yüz yirmi güreşçinin yer alacağı oyun bu kadar güreşçiyi barındırmasına rağmen Divalar konusunda oyuncuların eleştirisinden kurtulamadı.

WWE 2K16’da sadece on üç divanın yer alacağının açıklanmasından sonra oyuncular yapımcıları ağır eleştiri yağmuruna tuttu. Yeni divaların dahi oyuna eklenmeyecek olması ve sonrasında da divalarla ilgili herhangi bir DLC çıkmayacak olması oyuncuların canını sıktı.

Konuyla ilgili olarak 2K Sports; Sasha Banks, Charlotte, Becky Lynch ve Bayley gibi yeni divalarında yer aldığı bir çok divayı oyuna eklemek için sıkı çalıştıklarını ancak bazı nedenlerden dolayı bunun mümkün olmadığını dile getirdi. Bu açıklama bakalım oyuncuların eleştirilerini dindirmeye yeterli olacak mı? Yorumlarınızı bekliyoruz.

WWE 2K16
WWE 2K16
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.