SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

ActionHABERLERRPG

80’LER TEMALI AKSİYON RPG OYUNU KINGDOM OF NIGHT DUYURULDU

Kickstarter üzerinden başlatılan kampanyada, ilk 7 saat içerisinde $3750 toplamayı başardı.  $10.000 Kickstarter hedefi koyan ekip, 1 aylık süre dolmadan bu hedefe ulaşacak gibi duruyor. 

Black Seven Studios‘un geliştirdiği Kingdom of Night‘ı Dangen Entertainment yayınlayacak. “Diablo, Earthbound‘la buluşuyor: Büyük ve birbirine bağlı bir haritada geçen, açık uçlu görev sistemine  ve 80’ler temasına sahip hikaye odaklı bir izometrik aksiyon RPG” olarak tanımlanan oyun, PC, PlayStation 4, Xbox One ve Switch platformlarında yayımlanacak. 

Oyunun hikayesi ise şu şekilde:

80’lerde, Arizona‘nın küçük kasabasındaki, garip bir tarikat öte dünyayla (The Great Beyond) bağlantı kurmak isterken, cehaletleri yüzünden, yanlışlıkla Baphomet‘i dünyaya çağırırlar.  Baphomet‘in dünyada kalabilmesi için Güneş doğmadan önce dünyevi bir gelin alması gerekir. Nihayetinde, İblislerin Efendisi, evlilik ritüelini gerçekleştirmek için yönettiğimiz karakter John‘un komşusunu kalesine kaçır. John ise kaçırılan komşusu Ophelia‘yı kurtarmak için Baphomet‘in kalesine doğru maceraya atılır.