SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

AC: Syndicate’de Mikro Ödeme Sistemi Yer Alacak!

Assassin's Creed Syndicate

Son dönemlerde AAA oyunlarda görmeye alışkın olduğumuz mikro ödeme sistemi, Ubisoft’un yapmış olduğu açıklamaya göre Assassin’s Creed: Syndicate oyununda da geçerli olacak. IGN’e konuşan oyunun yönetmeni Francois Pelland, bu sistem sayesinde zaman kaybının önleneceği ve oyunun ilerleyişinin hız kazanacağını belirtti.

Daha önce AC: Black Flag’da gördüğümüz sistemden benzerlikler taşıyacak olan yeni sistem, oyun oynamaya vakit ayıramayan kullanıcılar için cazip olacak. Bu sistem diğer oyuncuların elde edebileceği eşyalardan fazlasını içermiyor.

Tamamen isteğe başlı olarak oyunculara sunulacak olan bu sistem ile birlikte vakti bol olmayan oyuncular düşünülmüş. MGS V: The Phantom Pain, PES 2016 ve Halo 5: Guardians‘ta da yer alan bu sistem bakalım oyunun piyasaya sürülmesiyle birlikte ne kadar dengeli olacak.

Assassin's Creed Syndicate
Assassin’s Creed Syndicate
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.