SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Activision, Eski Call of Duty’leri Remastered Olarak Çıkarmayı Düşünüyor!

modern-warfare-2_ghost

Son dönemlerde firmalar geçmiş konsollara çıkardı yapımları Remastered olarak yeni nesil konsollara yaşımaya başladığı hepimizin malumu. Bu durum bir çok yeni yapımın duyurulmasından çok eski yapımlara yönelişi gösteriyor. Hal böyle olunca yapımcılar da bunu fırsat bilerek eski oyunlarını Remastered olarak sunmaya devam ediyor.

Activision’ın yayıncılık bölümü CEO’su Eric Hirshberg’in yaptığı açıklamalara göre yakın zamanda Call of Duty’nin eski sürümlerini Remastered olarak görebilmemiz mümkün. Hirshberg “ Eğer iyi bir iş çıkartılırsa Remastered oyunlar, oyuncular için güzel bir şey. Nostaljiler her zaman ilgi çekici olmuştur. Bir çok oyuncu bo oyunlarla gönül bağı kurar. Böylelikle eski yapımların, yeni teknolojide nasıl işlediği görmeyi isterler. Şahsen ben Black Ops ya da Modern Warfare’i yeni nesilde oynamayı çok isterdim. Şuan için bu konu hakkında bir duyurum yok. Ama firma olarak bu fikre olumlu bakıyoruz. açıklamasında bulundu.

Sizce eski Call of Duty oyunlarını yeni nesilde görmeli miyiz? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

modern_warfare_2_fire
Modern Warfare
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.