SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Acun Ilıcalı Olmak İster misiniz?

Televizyon kanalı yönetip reyting savaşı verdiğimiz Empire TV Tycoon ile hepiniz Acun Ilıcalı rolüne bürünebilirsiniz.

Bundan 24 yıl önce, 1991 yılında Amiga için piyasaya sürülen Mad TV, aynı binada yer alan üç televizyon kanalının reyting savaşlarına dahil ediyordu bizi. Her gün yayın akışını baştan aşağıya düzenlememiz ve aynı zamanda kanalın hitap ettiği kitleyi büyütmemiz gereken oyunun ardından benzeri birçok oyun piyasaya sürüldü ama hiçbiri Empire TV Tycoon kadar Mad TV’ye benzemiyordu.

Mad TV ve 2010 yılındaki bir diğer uyarlama oyun Mud TV‘den ilham alınarak hazırlandığı belirtilen ama tam anlamıyla Mad TV’ye benzeyen Empire TV Tycoon’da, yine aynı binada yer alan üç kanaldan birinin başına geçip yayın akışını düzenliyor ve en çok izlenen kanal olmaya çalışıyoruz.

Birçok filme ve diziye gönderme yapan oyunda filmler ve televizyon şovları satın alıyor, reklam anlaşmaları yapıp gelir elde etmeye çalışıyor, kendi prodüksiyonlarımızı yapıp festivallere katılıyor, yeri geldiğinde yayında korsan film gösterimi yapıp fazladan gelir elde etmeye çalışıyoruz. Konsept hoşunuza gittiyse oyunu Steam üzerinden %25 indirimli olarak 15,75 TL’ye satın alabilirsiniz.

Empire TV Tycoon

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.