SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Alan Wake 2 Geliyor!

Xbox One platformunun en çok beklenen yapımları arasında olan Quantum Break’in kreatif yönetmeni Sam Lake, Alan Wake 2’nin geleceğini resmi olarak doğruladı. Oyun dünyasının tanınan mecralarından birisi olan GameInformer‘a verdiği röportajda Lake, “Alan Wake 2’yi oynama şansımız olacak mı?” şeklindeki soruya kısaca “Evet” yanıtını vererek, serinin ikinci ana oyunu adına müjdeyi vermiş oldu.

Resmi duyuru niteliği taşıyan bu sözlerden başka fazla detaylı bilgi vermeyen Sam Lake, Remedy Entertainment‘ın Microsoft ile anlaşmaya yakın durumda olduğunu ve anlaşmanın yapılması durumunda Alan Wake 2’nin Xbox One ve PC platformları için beğenimize sunulacağını belirtti. Alan Wake; Finlandiyalı Remedy Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Mayıs 2010’da ilk olarak Xbox 360 platformuna çıkmıştı. Daha sonra PC platformuna da çıkış yapan ve oldukça beğenilen gerilim – korku türündeki oyunun ayrıca 2012’de Alan Wake’s American Nightmare isimli devam oyunu da oyuncular tarafından ilgiyle karşılanmıştı. Ne diyelim korku adına ne güzel haber, Alan Wake 2 ile ilgili gelişmeleri takipteyiz, iyi oyunlar.

alan wake2

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...