SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Alan Wake 2 İçin Hala Umut Var!

Alan Wake

Remedy’nin oyun dünyasına kazandırdığı yapımlardan biri olan Alan Wake için yapımcı firma yeni açıklamalarda bulundu. Şuan için tüm çalışmalarını Quantum Break’e yönleniren firma, Alan Wake 2’nin de hala gündemlerinde olduğunu belirtti.

Daha önceden Alan Wake 2 için çalışmalara başlayan ama daha sonra başka bir proje için iptal edilen yapımın tamamen planların arasından çıkartılmadığı açıklandı. Remedy’nin yöneticisi Sam Lake “ Quantum Break tam Remedy’den çıkmış diyebileceğiniz bir yapım olacak. Eski oyunlarımızı sevdiyseniz kesinlikle bu oyunu da seveceksiniz. Eski oyunlarla aramızdaki bağlarımızı koparmıyoruz. Daha önce sizlere Alan Wake 2’ye olan tutkumu belirmiştim. Alan Wake 2 için hala umut var ve ilerleyen dönemlerde Alan Wake serisine dönmeyi çok istiyoruz. açıklamasında bulundu.

Alan Wake
Alan Wake
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.