SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Alien Isolation’a 5 DLC Pakedi Gelecek

Alien Isolation

“Uzayda kimse çığlıklarınızı duyamaz!” sloganıyla yola çıkıp bizi de (Özellikle beni) ofiste gerim gerim geren oyun Alien Isolation’a 5 yeni DLC’nin geleceği duyuruldu.

Corporate Lockdown, Trauma, Safe Haven, Lost Contact ve The Trigger isimlerine sahip olacak olan DLC’ler 28 Ekim 2014’ten başlayıp 2015’in mart ayına kadar belirli aralıklarla oyuncuya sunulacak.

Alien: Isolation’a gelecek olan DLC’ler Sevastopol İstasyonunda yaşanan olayları farklı bakış açılarıyla anlatacak. Weyland-Yutani takımının istasyona gelmesinden öncesini anlatacak olan DLC’lerin her birinde farklı bir karakter ile oynayacağız ve her seferinde yeni bir oyun modunda, diğerlerinden farklı bir görevi yerine getirmeye çabalayacağız.

İlk DLC olan Corporate Lockdown’da Seegson yöneticilerinden Ransome rolünü üstleneceğiz. Üstlerimizin bizi gözden çıkardığını öğrenmemizin ardından Nostromo verileriyle birlikte kaçma planları yapacağız.

Alien Isolation’a gelecek olan DLC’ler silsilesi, Corporate Lockdown ile birlikte 28 ekimde başlayacak. Ejderha’yı yine uykusuz geceler bekliyor 🙂

Alien Isolation
Alien Isolation
Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.