SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Alien: Isolation’dan Karakter Animasyonları Videosu

The Creative Assembly’in geliştirdiği FPS hayatta kalma-korku türündeki yeni Alien oyunu Alien: Isolation’ın karakter yaratma aşamalarını gösteren videosu yayınlandı. Alien oyunlarının kötü şöhretini değiştirecek gibi duran oyunu benim gibi korku tutkunları merak içinde beklemekte. Geliştirici günlüğü serisi içinde yayınlanan videoda karakterlerin sahne arkası görüntülerini izlerken oyunlar için harcanan büyük emeklere bir kez daha şahit oluyoruz.

Sega’nın yayıncılığını üstleneceği Aline: Isolation 7 Ekim 2014 tarihinde PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için oyuncuların beğenisine sunulacak. Korku yapımlarının peşi sıra geldiği bu zamanlarda bakalım yeni Aline oyunu beklenen ilgiyi görebilecek mi?

Aşağıdaki videoda Aline: Isolation’da yer alacak bazı karakterlerin yapım aşamalarından ve animasyon tekniklerinden kesitler bulacaksınız, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...