SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Alien: Isolation’dan Uzun Bir Oynanış Videosu!

Creative Assembly’in geliştirdiği hayatta kalma-korku oyunu Alien: Isolation adına uzun bir oynanış videosu yayınlandı. Daha önceki Aline oyunlarının başarısızlığı üzerine bu kez oyuna daha bir özenle çalıştıklarını belirten yapımcıların iddiasına göre yeni Alien oyunu gerçek korkuyu iliklerimize kadar hissetmemiz için geliyor. Ayrıca yeni yayınlanan videoda oyunun PC ve PS4 arasındaki farklarını görme şansını yakalıyoruz.

Korku tutkunlarının heyecanla bekledikleri yapım adına yayınlanan yaklaşık 22 dakikalık yeni videoda yorumlar eşliğinde oyunun nasıl bir korku deneyimi sunacağını göreceksiniz. Gizlilik öğelerinin de önemli olacağı yapım 7 Ekim 2014 tarihinde PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında beğenimize sunulacak. Umuyoruz bu defa Alien markasına yakışır bir gerçek korku oyunuyla karşılaşacağız, iyi oyunlar.

Alien: Isolation’ın heyecan dolu yeni oynanış videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...