HABERLER

ANTHEM YENİLENMEYE GİDİYOR

BioWare‘in aksiyon/RPG oyunu Anthem büyük bir yenilenme içerisinde. Çıktığında beklentilerini tam olarak karşılayamamış olan Anthem, bazı oyunların oldukça hoşuna gitse de, bazıları içinse sıkıcı bir kısır döngüden ibaret görülüyordu. BioWare oyundan vazgeçmediğini göstermek adına tamamen büyük bir güncellemeye gidiyor gibi.

BioWare Genel Müdürü Casey Hudson: “Yeni ve farklı bir şeylerle dünyaya açılmak, dehşet ve heyecan verici bir deneyim oldu ve yolculuğumuzda bizimle birlikte olan bütün oyuncularımıza minnettarız.

Geçtiğimiz yıl takımımız oldukça sıkı çalışarak, 3 sezon boyunca performansını, stabilizesini ve genel kalitesini iyileştirmeye ve yeni içerik ve özellikler sundu. Yapmış olduğunu geri dönüşlere kulak vererek Anthem’in daha doyurucu loot deneyimine, daha iyi uzun vadeli sisteme ve daha tatmin edici bir oyun sonuna ihtiyaç olduğunu anladık. Oynanış deneyiminin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için yapmamız gereken daha temel çalışmalar olduğunu fark ettik ve bunu gerçekleştirmek bir güncelleme veya genişlemeden daha fazlasını istiyor.

“Önümüzdeki aylarda daha uzun vadeli sistem deneyimini yeniden tasarlamaya, motive eden challenge’lar ve daha anlamlı ödüllere odaklanacağız. Bunu evrende uçma ve dövüş bilim fantezisini koruyarak yapacağız. Ve bu söylediklerimizi doğru bir şekilde uygulamak için ilk önce oynanışa odaklanacağız. Takımımıza gereken test ve tekrarlama zamanını vereceğiz.

Bakalım bu gelişmeler Anthem için nasıl sonuçlar getirecek. BioWare, Anthem oyunu için büyük bir yapılanmaya gidiyor. Umarız oyuncuların beklentilerini tam olarak karşılayabilirler.

Ozan GÜLLER
the authorOzan GÜLLER
Dark Souls ve Devil May Cry hayranı. Praise The Sun!

Bir cevap yazın