SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Apex Gaming, Team Dignitas’ın CS Haklarını Satın Alma Peşinde!

NA LCS 2017

2016 Bahar sezonunda Amerika CS’te mücadele eden Apex Gaming, sezonu şampiyon tamamlamış ve Amerika LCS’e Yükselme Serileri’ne katılmaya hak kazanmıştı. Bu aşamada ilk karşılaşmayı kaybetmesine rağmen ikinci eşleşmede Team Dragon Knight’ı elemeyi başaran Apex 2016 Amerika LCS Yaz Sezonun’da yer almaya hak kazanmıştı.

Apex Gaming, LCS’teki yerini sağlamlaştırmak adına takımdaki kadro genişliğini arttırmak ve yeni yetenekler keşfetmek için Amerika CS’te yer alacak yeni bir takım kurma planları üzerinde çalışıyor. Bu sezon ligden düşen Team Dignitas’ın Amerika CS haklarını satın alacağı konuşulan Apex Gaming, satın alımının gerçekleşmesi sonrasında Team Dignitas oyuncularından hiç birini kadrosunda tutmayıp, yeni isimlere öncelik tanıyacağı konuşuluyor.

Amerika LCS’in kuruluşundan beridir bu ligde yer alan Team Dignitas, bu sezon lige veda etmişti. Takımdaki oyuncuların da yavaş yavaş takımdan ayrılmasıyla birlikte, Team Dignitas bu teklife sıcak bakıyor. Takımın ormancısı Thomas “Kirei” Yuen, takım arayışında olduğunu ilan etmişti. Takımın tecrübeli destek oyuncusu Alan “KiWiKiD” Nguyen’in de NRG eSports’a transfer olacağı konuşulmakta.

Apex Gaming
Apex Gaming
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.