SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

APEX LEGENDS KASIP KAVURDU

4 Şubat tarihinde oyuncuların beğenisine sunulan ve yeni bir Battle Royale oyunu olan Apex Legends, kasıp kavurmaya devam ediyor. Electronic Arts‘ın yayınlamış olduğu ve multiplatform olarak PlayStation 4Xbox One ve PC için çıkış yapan oyun ilk sekiz saatinde 1 milyon kullanıcıya ulaşmayı başarmıştı. 

Çıkışıyla beraber sadece oyun dünyasını değil, sosyal medyayı da sallayan  Apex LegendsTwitch‘te 4-5 Şubat tarihleri arasında fenomen oyunlar Fortnite ve League of Legends‘ı geçmeyi başardı. Anlık olarak 470 bin üzerinde kişiye erişerek yeni bir rekora imza attı. Bununla beraber esportsobserver.com’un verdiği bilgilere göre, Apex Legends ilk gününde toplamda 4,62 milyon saat izlendi.

PUBG ve Fortnite‘a nazaran daha hızlı tüketilebilen Apex LegendsBlack Ops 4‘e benzeyen yapısıyla oyuncuları cezbetmiş gibi görünüyor. Ofansif, iz sürücü, tank ve destek sınıflarına sahip yapısı ve oynanış dinamikleriyle Overwatch‘ı andıran yapım, Battle Royale furyasına yeni bir soluk getirmişe benziyor. Bu oyuna bir şans vermenizi teklif ederken, Apex Legends hakkında ki yorumlarınız aşağıda belirtmeyi unutmayınız.

Eren Babayeğit
the authorEren Babayeğit
Silent Hill'e habersizce düşmüş, God of War'da kin kusmuş, The Last of Us ile bütünleşmiş biri. Kitap okur, duymadığı müzikte dans eder. Yaramaz bir çocuk olursanız, belki bir gün siz de kendisini görebilirsiniz.