SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

ActionAdventureFPSHABERLER

APEX LEGENDS OYUNCULARI İMZA TOPLAMAYA HAZIRLANIYOR

Bahsi geçen Pathfinder görseli

Respawn Entertainment’ın oynaması bedava Battle Royale oyunu Apex Legends sadece bir haftadır yayında olmasına rağmen milyonlarca oyuncunun dikkatini çekmiş ve Twitch’de en çok izlenen oyunlar arasına girmiş durumda. İlk 72 saatinde 10 milyon oyuncu barajını aşan oyun uzunca bir süre adından bahsettirecek ve Twitch’in en çok izlenen oyunlar listesinde yerini koruyacağa benziyor.

İmza toplanmaya hazırlanılan konu ise bir kostüm isteği. Geçtiğimiz gün oyunun Reddit sayfasında bir hayran tarafından açılan ”Pathfinder’a Efsanevi Kostüm olarak Chappie’yi eklemek için imza toplayalım” başlığına bir anda binlerce kişi tarafından yorum yazıldı. Yorumlar arasında bir kullanıcının açıklamasına göre bu isteğin temeli oyunun websitesinde bulunan Pathfinder sayfasında karakterin kırmızı bandana ve altın zincirler ile olan resmi. Bu görüntüsünü 2015 yapımı Neill Blomkamp filmi Chappie’nin aynı adlı karakterine benzeten kullanıcılar bu kostümün oyuna eklenmesi konusunda oldukça ısrarcı.

Mortal Kombat’a Shaggy karakterini eklemek içinde bu tarz bir çalışma yapan hayranlar NetherRealm Studios’tan istedikleri cevabı alamadılar bakalım Respawn Entertainment tarafı bu isteğe karşı nasıl bir yol izleyecek.

Bahsi geçen Pathfinder görseli
Bahsi geçen Pathfinder görseli