SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Arena of Fate’in Tanıtım Videosu Paylaşıldı!

Geçtiğimiz günlerde finansal durumları hakkında açıklama yapan CryTek bu açıklamasında Online oyunlara yapılacak olan yatırımları artırılacağından bahsetmişti. Bu yatırımlardan biri olan Arena of Fate’in tanıtım videosu paylaşıldı.

Video’da Kırmızı Başlıklı Kız bize oyunun detaylarını açıklıyor ve önemli noktalara değiniyor. Oyunda Kırmızı Başlıklı Kız’ın yanı sıra Alice, Kötü Kurt, Robin Hood gibi edebi karakterler de yer almakta. İşte karşınızda tanıtım videosu;

MOBA türünde çıkarılacak oyun klasik MOBA oyunlarından farklı olarak kurgulanmış. Normalde MOBA oyunlarında limitsiz bir süre içinde karşı takımın ana kulesini hedeflerken Arena of Fate’de 20 dakika içinde en çok puana ulaşan takım zafer elde ediyor. Ayrıca yıkılan kuleler de puana katkı sağlıyor. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.