SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

ARK: Survival Evolved’ın Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

ARK: Sruvival Evolved

Bağımsız yapımcı Studio Wildcard’ın geliştirdiği, açık dünya hayatta kalma oyunlarının son üyelerinden birisi olmaya hazırlanan ARK: Survival Evolved’in ekran görüntüleri oyunun resmi Facebook sayfasından paylaşıldı.

Dinazor teması üzerine kurulu bir açık dünya oyunu olacak ARK: Survival Evolved’da inşa etme, üretme, avlanma ve elbette diğer oyuncularla beraber hayatta kalmaya çalışma gibi ilgi çekici özellikler olacak. Geçtiğimiz günlerde duyuru haberini sizlerle paylaştığımız oyun, özellikle dinazorlarıyla oldukça cezbedici gözüküyor. PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilmekte olan oyun 2 Haziran 2015 tarihinde Steam’de erken erişime açılacak. Açık dünya oyunlarının hemen her oyuncu tarafından büyük bir ilgiyle karşılandığı bir gerçek. Üstelik bu dünyayı dinazorlarla süslemek iyi bir fikir gibi duruyor. Umuyoruz ARK: Survival Evolved, dinazorları hakettiği şekilde oyun dünyasına sokmayı başarabilen bir oyun olsun. Yayınlanan ekran görüntülerine baktığımızda dinazorlar dışında bazı başka tanıdık yaratıklarla karşılaşıyoruz. Köpekbalıkları, dev yılanlar, yarasalar bunlardan bazıları.

ARK: Survival Evolved yeni yayınlanan ekran görüntülerini aşağıda görebilirsiniz.

ark1

ark2

ark3

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...