SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Assassin’s Creed: Syndicate E3 2015’te Zayıf Kaldı

Assassin’s Creed serisi, günden güne nefret edilen bir seri haline geliyor olsa da hepimiz bu seriden gelen haberleri beklemeden edemiyoruz. E3 2015’te de durum buydu ve Assassin’s Creed Syndicate’tan haber bekledik.

Ancak malesef, bu beklentilerimiz biraz boşuna oldu. Assassin’s Creed: Syndicate’tan hem Ubisoft’un konferansında hem de Sony’nin konferansında bahsedilmiş olmasına rağmen görmek istediğimiz şeyleri göremedik. Ne görmek istiyorduk? Elbette ki gameplay görüntüleri… Ubisoft’un oyunculara sunduğu sinematik tecrübe gayet tatmin edici olabilir ancak Assassin’s Creed serisinin son oyunlarının hayal kırıklığı olmasının sebebi daha çok oynanış ve performans ile ilgiliydi. Syndicate’tan umut verici şeyler görmeyi umuyorduk, ama olmadı.

Bir de işin olumlu yönünden bakacak olursak, ikinci oynanabilir karakterimiz Evie Frye ile tanışmış olduk. Jacob Frye’ın ikiz kız kardeşi olan Evie’nin ne kadar ölümcül bir karakter olduğundan biz bahsetmeyelim, siz aşağıdaki trailer’dan kendi gözlerinizle görün.

Orhun Kayaalp
the authorOrhun Kayaalp
30 yaşıma geldim hâlâ oyun oynuyorum.