SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Assassin’s Creed: Unity’nin 3. Yaması Geliyor

Assassin's Creed Unity

Geçtiğimiz hafta buglarla dolu bir şekilde piyasaya çıkan ve Ubisoft hisselerinin çakılmasına sebep olan Assassin’s Creed: Unity’nin 3. yaması da geliyor.

Hızlı hızlı güncellemeler eklerken oyunu daha beter bozmamak için yoğun uğraş veren Ubisoft, güncellemenin ne zaman geleceğini söylemese de detaylarını açıkladı. İşte o geliştirmeler:

  • Oynanış: Arno’nun takılıp kaldığı ve ilerleyemediği bazı bölgeler (bazı saman arabaları gibi), sipere girip çıkmakta yaşanan sorunlar, karakter animasyon bugları ve genel kamera sorunlarına geliştirmeler.
  • Yapay zeka ve kalabalık: NPC animasyon sorunları, topluluk olayları, NPC navigasyonu, çeşitli durumlarda NPC’lerin Arno’nun aktivitelerini fark etmeleri gibi konularda geliştirmeler.
  • Eşleştirme ve bağlantı: Co-op’la ilgili pek çok soruna dair çözüm girişimleri bu kısımda yer alıyor. Özellikle başlamış oyunlara katılmak ve host değişimi gibi olaylar sırasında yaşanan sorunlar için.
  • Menü ve HUD: bazı menülerde eksik kalan detaylar, görev değişimi ve co-op bildirimlerinin çıkmaması, lokalizasyon sorunları ve bazı menülerle bildirimlerin üst üste binmesi gibi sorunlara geliştirmeler.
  • Genel stabilite: Hem single hem de co-op modlarda yaşanan pek çok oyun çökmesi durumuna yönelik çözüm girişimleri.

Umuyoruz ki bu güncellemeden sonra oyun daha oynanabilir bir hal alır.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.