HABERLER

Assassin’s Creed: Unity’nin Fiyatınında İnanılmaz Düşüş!

Assassin's Creed: Unity

Ubisoft’un hatalarla dolu olarak piyasaya sunduğu Assassin’s Creed: Unity’nin bir çok dijital ve kutulu oyun sürümlerini listeleyen sitelerde indirimlere gidilmeye başlandı. Ülkemizde hala 200-250 TL arasında kendisine alıcı bulan oyun, Amazon’da sadece bugüne özel %50 indirime girdi ve $29.99 fiyatıyla satışa sunuldu.

Çeşitli dijital sürüm satışları yapan sitelerde de fiyatlar $ 25-30 arasında değişiklik göstermekte. Piyasaya adımını attığı henüz bir ayı bulan oyunun Amazon dışındaki sitelerde de fiyatının indirime girmesi, bu kadar çok hatalara sahip olmasından dolayı kaynaklandığını düşünmek pek garip olmaz. Yaklaşan yılbaşı etkinlikleri için de olma olasılığı bulunmakta.

Bakalım bu fiyatlar ne kadar süre bu seviyede kalmaya devam edecek. Ubisoft herhangi bir müdahalede bulunacak mı? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Assassin's Creed Unity
Assassin’s Creed Unity
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.