SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

E-Spor

Astral Authority’den HotS’a Yatırım!

HotS

Önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Dreamhack Austin’de 2016 Hots Global Championship’e katılma mücadelesi verecek olan Kuzey Amerika takımı Gust or Bust, Kuzey Amerika’nın başarılı eSpor organizasyonlarından biri olan Astral Authority tarafından satın alındı ve artık bu takım adı altında mücadelelerine devam edecek.

Rocket League, Super Smash Bros takımlarıyla birlikte ünlenen takım Rainbow Six: Siege, Halo 5 ve Guild Wars 2 takımları kurarak eSpora oldukça iyi bir yatırım yapmışlardı. Astral Authority şimdi de son olarak Heroes of the Storm arenasına giriş yapıyor.

Astral Authority, Kuzey Amerika’nın başarılı HotS takımlarından biri olan ve takım oyunu ile ön plana çıkmayı başaran Gust and Bust’ı bünyesine katarak HotS arenasına dahil oldu. 6-7 Mayıs tarihlerinde Austin’de düzenlenecek olan Dreamhack Austin America Summer Regional’da mücadele edecek olan takım B grubunda yer alıyor.

Tempo Storm, COGnitive Gaming ve Gale Force eSports’a karşı mücadele verecek olan Astral Authority, turnuvayı kazanması durumunda Amerika’yı 2016 Hots Global Championships’te temsil eden iki takımdan biri olacak.

Astral Authority
Astral Authority
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.