SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

2015 League of Legends Avrupa LCS’i Başladı!

2015 EU LCS

Beklenen an geldi çattı. 2015 League o Legends Sezonu Avrupa’da resmi olarak başladı. Takımlar artık Sezon 5’de şampiyonluk ipini göğüslemek için yarışıyor. Geçtiğimiz hafta Perşembe ve Cuma günleri Avrupa LCS’nin ilk hafta karşılaşmaları oynandı.

Avrupa LCS’inde ilk hafta, Elements (eski adıyla Alliance) ilk maçında geçen sezon rekabet içine girdiği ve bu sezon  Rekkles’i aldığı Fnatic ile karşılaştı. Fnatic’in geçirdiği büyük kadro değişiminden sonra ne yapacağı merak konusuydu. Beklenen Elements’in galip gelmesiydi. Ancak Fnatic maçı baştan sona üstün oynarak kazanmasını bildi ve rakibine ilk yenilgisini tattırdı.

Avrupa LCS’in merakla beklenen bir diğer maçı ise lige yeni katılan ama IEM San Jose’de TSM’e sürpriz yenilgi yaşatan Unicorns of Love ile IEM Köln’ü zaferle kapatıp herkesi şaşırtan Gambit arasında oynandı. Özellikle UOL’un orta koridor oyuncusu PowerOfEvil’ın etkili oyunu ile birlikte UOL ilk maçından zaferle ayrılmayı başardı.

2015 EU LCS
2015 Avrupa’da LCS Elements-Fnatic maçıyla balşadı.

İşte Avrupa LCS’inde ilk hafta sonuçları;

22 Ocak 2015 Perşembe

Avrupa LCS 2015 İlk Hafta İkinci Gün Karşılaşmaları
Avrupa LCS 2015 İlk Hafta İlk Gün Karşılaşmaları

23 Ocak Cuma

Avrupa LCS 2015 İlk Hafta İkinci Gün Karşılaşmaları
Avrupa LCS 2015 İlk Hafta İkinci Gün Karşılaşmaları

Galibiyet/Mağlubiyet Tablosu;

Avrupa 2015 LCS Kış Sezonu Galibiyet/Mağlubiyet Tablosu
Avrupa 2015 LCS Kış Sezonu Galibiyet/Mağlubiyet Tablosu
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.