SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Bandai Namco’dan Tank Oyunu Geliyor

Battleline - Steel Warfare

Bandai Namco, bu senenin ilerleyen dönemlerinde PC için çıkacak olan F2P tank savaşları oyunu Battleline: Steel Warfare’i duyurdu.

Klasik ve modern tanklarla savaşabileceğiniz oyunda, devasa bir cepheyi ileri taşıyacak veya ezilip geri çekilmek zorunda kalacaksınız. Tam olarak detaylar verilmese de, Namco yetkilileri oyunun bol miktarda strateji içereceğini söylüyorlar. Klasik olarak belirli noktaları ele geçirmek ve düşman tanklarını yok etmek suretiyle muharebeleri kazanacaksınız ancak oyun daha geniş ölçekte, aksiyon ve stratejiyi birleştiren bir oynanış da sunacak gibi duruyor.

Oyuncular, tankların özelliklerini, silahlarını ve eklentilerini güçlendirerek tanklarını geliştirebilecekler. Ayrıca ele geçirilen topraklarda üsler kurmak veya mevcut üsleri fethetmek de oyunculara bonus puanlar sağlayacak.

Kulağa fazlasıyla iddialı gelen oyun sistemi hakkında detaylı bilgilerin en kısa zamanda gelmesini umut ediyoruz. Oyun sizin de ilginizi çektiyse, 2014’te yapılacak olan kapalı beta’ya buradan isminizi yazdırabilirsiniz.

Ege Sağın
the authorEge Sağın
Editör, YouTuber, gamer vb.