SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Batman: Arkham Knight Duyuruldu!

Arkham serisinin yaratıcısı Rocksteady Games ve Warner Bros. bu sene PlayStation 4, Xbox One ve PC için yeni Batman oyununu çıkaracaklarını duyurdular: Batman: Arkham Knight.
batman_arkham_knight.0_cinema_720.0
Batman: Arkham Knight’ta, Gotham şehrinde Batman: Arkham City’de yaşanan olayların üzerinden bir sene geçmiş olarak devam edecek. Bu oyunla beraber artık Batmobile’imizle şehrin tozunu birbirine katacağız. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi ön siparişle birlikte Penguin, Scarecrow, Two-Face ve Harley Quinn oynanabilir kötü karakterler olarak sunulacak. Yapımcılar oyun için doğal bir son düşündüklerini ve biraz tarzlarının dışına çıkmak istediklerini de belirttiler.

2009 yılında Batman: Arkham Asylum ile başlayan seri sırasıyla Batman: Arkham City (2011)ve Batman: Arkham Origins (2013) izledi. Sizce Batman macerası nasıl sonlanacak? Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.