SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Batman: Arkham Knight Geri Dönüyor

Batman serisinin son oyunu Batman: Arkham Knight‘ın PC sürümü, sorunlarla dolu olması nedeniyle Haziran ayı sonuna doğru Steam‘den kaldırılmıştı ama Ekim ayı sonunda yeniden satışa sunulacak.

Oyunun dağıtımcısı Warner Bros. tarafından yapılan açıklamaya göre, son yamasıyla temel problemlerinden sıyrılan oyun Ekim ayı sonunda yeniden Steam üzerinden satışa sunulacak. Oyunun Steam sayfasında yayımlanan açıklamada, oyunun satışa sunulmasıyla beraber konsol sürümlerindeki DLC’lerin yayımlanacağı da not düşüldü.

Haziran ayında konsollarla beraber PC için de satışa sunulan oyunun PC sürümü, en yüksek sistemlerde bile ciddi sorunlar yaşatıyordu. Performans problemleri nedeniyle oynanmaz hale gelen oyunun Steam kullanıcı notu da 50 puanın altına düşmüştü. 3 Eylül’de yayımlanan yamaylaysa optimizasyon problemleri giderildi, işlemci performansı arttırıldı, farklı seviyedeki sistemler için grafik seçenekleri çoğaltıldı ve düşük çözünürlüklü kaplama hataları da düzeltildi.

Batman: Arkham Knight

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.