SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Batman: Arkham Knight İçin Yeni Bir Güncelleme Daha

PC optimizasyon sorunu ile birlikte oyuncularda büyük hayal kırıklığı yaşatan Batman: Arkham Knight için yeni bir güncelleme yayınlandı. Warner Bros. ilk olarak oyunun yaşadığı problemler neticesinde oyunu satıştan kaldırmış, yapımcıların hataları çözmesini beklemişti.

Gelen bir kaç güncellemeden sonra oyun tekrar satışa sunulmuş ancak oyuncular problemlerin giderilmediği gerekçesiyle Warner Bros ve Rocksteady’i eleştiri yağmuruna tutmuştu. Hal böyle olunca Warner Bros, son çözüm olarak oyunculara iade hakkını sağlamıştı.

Şimdi yeni bir güncelleme ile oyunun performans sorunlarının büyük bir çoğunluğunun giderildiği iddiası yer alıyor. Oyunun VRAM kullanımı optimize eden güncelleme aynı zamanda FPS düşüşlerini engellerken, oyunun stabil kalmasını sağlıyor. Bakalım hala PC’sinde Batman: Arkham Knight’ı bulunduran varsa güncellemeyi deneyip, merak edilen büyük soruya cevap verecektir.

Batman: Arkham Knight
Batman: Arkham Knight
Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.