SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Batman: Arkham Knight’a Yetişkin Etiketi Geldi

batman arkham

Rocksteady Studios’un geliştirdiği Batman: Arkam Knight, derecelendirme kuruluşu ESRB’den yetişkinlere özel etiketi aldı. Bir çok oyuncunun merak ettiği konuya da açıklık getiren ESRB, nedenleriyle birlikte Batman: Arkham Knight’ın neden sadece yetişkinlere özel olduğunu belirtti. Nedenleri okumadan önce belirtelim, bazı bilgiler spoiler niteliğinde bilgiler içermekte. İşte o nedenler;

batman arkham knight
Batman Arkham Knight

-Gotham’da yer alan haydutlar ansızın karşınıza çıkabilir ve böylece onlarla dövüşmek zorunda kalıyorsunuz. Bu dövüşlerde bazı son vuruşlar yakın ve yavaşlatılmış çekimlere girebiliyor. Bu sırada rahatsız edici, tasvip edilmeyen seslerle karşı karşıya kalınabiliyor.

Bazı sahnelerde Batman, Batmobile’deki makineli tüfek ve roketlerle düşmanlarına saldırıyor. Özelllikle bir sahne de Batman arabasının tekerleği ile düşmana işkence ediyor.

Ara sahnelerde silahsız ve savunmasız karakterlere saldırılıyor. Ayrıca oyuncular isterlerse silahsız ve savunmasız rehinelere ateş edebiliyor.

Bazı sahnelerde ise tüm zemn kan havuzu ile kaplı ve işkence yapıldığına dair bulgular mevcut. Bunun yanı başka bir oda da bir karkatere operasyon masasında işkence yapılıyor.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.