SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Batman: Arkham Knight’ın PC Sürümüne Sahip Olanlara Ücretsiz Oyun!

Supreme League of Patriots

Batman: Arkham Knight’ın PC sürümünün yaşattığı problemden dolayı oyuncular Warner Bros’tan özür beklerken hiç beklenmedik bir bağımsız yapımcı No Bull Intentions, Batman: Arkham Knight’ın PC sürümü sahibi oyunculara kendi oyununu ücretsiz olarak sunma kararı aldı.

Bu karar hakkında açıklama yapan firma PC oyunculuğuna verdiği önemi bahsetti. PC oyunlarının çok hafife alındığını, genellikler konsollar için geliştirilen oyunların PC’ye port edildiği ve bu sebepten ötürü de PC sürümlerinde bir çok oyunun performans sorunları, ertelemeler, DRM sorunları ve kötü optimizasyonlar yaşatarak oyuncuların oyun zevkini körelttiğini belirten firma bu tekliflerini PC oyunlarına ve oyuncularına destek vermek amaçlı yaptıklarını belirtti.

Ücretsiz oyununuzu almak istiyorsanız tek yapmanız gereken Batman: Arkham Knight’ı satın aldığınıza kanıtlayacak bir görseli supremeleaguepatriots@gmail.com adresine mail olarak göndermeniz gerekmekte. No Bull Intentions, eğer oyunu geri iade ettiyseniz bile yine de ücretsiz oyunu sunacağını belirtiyor. Firmanın oyunculara ücretsiz olarak sunacağı oyun ise Point & Click oynanışına sahip olan yine bir süper kahraman oyunu olan Supreme League of Patriots. Tanıtım videosu da sizlerle. İyi seyirler…

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.