HABERLER

Batman Arkham Knight’ta Harley Quinn Olabileceksiniz!

Rocksteady Studios’un geliştirdiği sevilen Batman serisinin 3. ana oyunu olacak Batman Arkham Knight’ta cazibeli karakter Harley Quinn olarak oynayabileceksiniz! Unreal Engine 3 oyun motoruyla geliştirilen serinin son oyunu 23 Haziran 2015 tarihinde PC, PlayStation 4, Xbox One için beğenimize sunulacak. OS X ve Linux versiyonları ise 2015’in son çeyreğinde çıkacak.

Oyunu ön sipariş yoluyla alırsanız Batman dünyasının ilgi çekici bayan karakteri Harley Quinn’in hikayesini tecrübe edebileceksiniz. Büyük bir heyecanla beklenen yapımda özellikle Batmobile pek çok oyuncunun hayallerini süslemekte… Bakalım Harley Quinn, Batmobile ve elbette süper kahramanımız Batman yeni maceralarında nasıl bir başarı elde edecekler? İyi oyunlar.

Oyunu ön sipariş yoluyla alanlara hediye edilecek Harley Quinn’in hikayesinin videosunu aşağıda izleyebilirsiniz, iyi seyirler.

Özcan Ilgın
the authorÖzcan Ilgın
Multiplayer'da Sosyal Medya Yöneticisi, Haber Editörü. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Korku oyunları onun için yaratılmış...