SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Batman Geri Döndü!

Haziran ayında bozuk halde satışa sunulan ve kısa sürede satıştan kaldırılan Batman: Arkham Knight‘ın PC sürümü Steam’e geri döndü, hem de müthiş bir kampanyayla.

Batman: Arkham serisinin son üyesi Batman: Arkham Knight, geçtiğimiz Haziran ayında PS4 ve Xbox One ile beraber PC için de satışa sunulmuştu. Ne var ki oyunun konsol sürümleri gayet güzel çalışsa da PC sürümü oynanamaz haldeydi. En üst seviye sistemlerde bile sorun çıkaran oyun, kısa sürede Steam’den kaldırıldı ve oyunun satışı durduruldu. Aradan geçen aylar içinde oyunu çalışır hale getirmek için tüm gücüyle çalışan yapımcılar en sonunda oyunu stabil hale getirdiler ve dün itibariyle oyun yeniden Steam üzerinden satışa sunuldu.

Batman: Arkham Knight

Oyunun Steam’e geri dönüşü üzerine oyun hakkında Steam’de yapılan tüm inceleme metinler “pre-release” olarak etiketlenirken, kendini affettirmek isteyen Warner Bros da şahane bir kampanya başlattı. Eğer oyunu henüz satın almadıysanız, 16 Kasım’a kadar sadece Batman: Arkham Knight’ı satın alarak (75 TL) serinin diğer tüm oyunlarına da (Batman: Arkham Asylum GOTY, Batman: Arkham City GOTY, Batman: Arkham Origins, Batman: Arkham Origins – Blackgate) ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.