SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Batman’de Para İadesi Kararı

Batman: Arkham Knight’ın PC sürümünde yaşanan olumsuzluklar bir türlü giderilemeyince Warner Bros para iadesi kararı aldı.

Oyunun PC sürümünde yaşanan ciddi problemler sonrası Batman: Arkham Knight’ın Steam üzeriden satışı durdurulmuştu. Aylardır süren çalışmalar sonrası oyuna kapsamlı güncellemeler çıkarken, Steam üzerinden satış yeniden başlatılsa da oyunculardan gelen şikayetlerde bir azalma olmadı ve sonunda Warner Bros pes ederek para iadesi kararı aldı. Eğer siz de Batman: Arkham Knight’ı Steam üzerinden satın aldıysanız, 2015 yılı sonuna kadar Steam üzerinden para iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Para iadesi kapsamına ana oyun dışında tabii ki Season Pass de dahil. Bu arada Steam’de bir oyunun iade edilebilmesi için belli bir sürenin altında oynanması gerekiyor ve ilk iade taleplerinden bir kısmı bu sebeple reddedildi ama Valve tarafından yapılan açıklamada bu durumun düzeltileceği, tüm para iadesi taleplerinin kabul edileceği belirtildi.

Batman: Arkham Knight

Şefik
Oyun oynamaya ZX Spectrum 48K ile başladı, Amiga ile devam etti, 1996 yılının soğuk bir sonbahar gününde Lara Croft ile tanışıp PC'ye geçiş yaptı ve şimdi her platformda oyun oynayıp video çekiyor, canlı yayın yapıyor. Yaşı da 32.