SOSYAL MEDYADAN TAKİP EDİN

DİKKAT ÇEKEN HABERLER

HABERLER

Battlefield 4: Naval Strike Carrier Assault Oynanış Videosu Paylaşıldı!

Dün (19 Mart) yayınlanan videoda oyuncular birbirine karşı, onları taşıyan feribotların yardımıyla alan üstünlüğü yarışına girdiler. Savunma hatlarının karaya rampalanmış füzelerle yok etmeye çalıştılar. Yeni deniz savaşlarıyla ilgili haritaları izleyicilere tanıttılar. Bunların hepsi Battlefield 4: Naval Strike’ın Carrier Assault modunu tanıtmak için yapıldı. İşte o yayınlanan video;

Naval Strike bu yaza kadar çıkarılmış 5. genişletme paketi olacak. Diğer 4 paket ise; Second Assault, China Rising, Dragon’s Teeth ve Final Stand. Naval Strike’nin Mart’ın son haftası çıkması planlanıyor. Tüm bu 5 paketle birlikte £39.99 / $50 fiyatıyla Premium kullanıcıları için ön satışa çıkmış durumda. Bir sonraki genişletme paketinin çalışmalarına başladı hatta ismi bile paylaşıldı; Dragon Rising. Yeni teçhizatlar da eklenecek bu paketle birlikte. Battlefield yeniliklerle oyuncularını memnun etmeye devam ediyor.

Sercan 'SirJohnNacreS' Özdemir
26 Yaşına bastı. Fenerbahçe Arma Sevdalısı, Multi Arena oyunların hastası. Film, dizi, kitap, müzik konuşma noktası. Kaynama noktası ise bilinmiyor. Ktüzede. Düşüncede bir Einstein, uygulama bir Sabri Sarıoğlu.